***

 

Zapraszamy  do WILLI ORNAK położonej w ścisłym centrum Zakopanego, zaledwie sto metrów od Krupówek. Taka lokalizacja zapewnia bliskość i łatwy dostęp do większości atrakcji Zakopanego. W odległości zaledwie kilku minut spacerem znajdują się skocznie narciarskie i wejście do Parku Narodowego (w Dolinie Białego albo w Kuźnicach).

 

Mieszkając w takiej lokalizacji nie można się nudzić. Nawet w deszczowy dzień Krupówki zapewniają wiele atrakcji, duży wybór regionalnych karczm i restauracji. Na równi Krupowej organizowane są koncerty i festiwale, na pobliskim Placu niepodległości goście mogą korzystać z darmowego Kina Letniego. W pięknie zrewitalizowanym Parku Miejskim znajdują się: nowoczesny plac zabaw dla dzieci, siłownia, korty tenisowe, muszla koncertowa, etc.

 

Willa Ornak oferuje apartamenty oraz pokoje w wysokim standardzie i w przystępnych cenach. Wszystkie z łazienkami. Apartamenty posiadają kompletnie wyposażone aneksy kuchenne (płyta grzewcza, czajnik, lodówka, sztućce i naczynia. W pokojach są czajniki, lodówki i mikrofalówki.

 

Dysponujemy ogrodzonym bezpłatnym parkingiem a także mini-placem zabaw, meblami ogrodowymi i grillem dla Gości. W budynku jest dostęp do internetu wi-fi oraz w gniazdkach.

 

Zapraszamy także do korzystania ze smacznych śniadań serwowanych w saloniku.

 

Serdecznie zapraszamy!